plugin-update-checker - en to es_ES translation catalogue (5 entries)

en: Check for updates
es_ES: Buscar actualizaciones

en: The %s plugin is up to date.
es_ES: El plugin %s está actualizado.

en: A new version of the %s plugin is available.
es_ES: Hay una nueva versión del plugin %s disponible.

en: Unknown update checker status "%s"
es_ES: Status de actualización desconocido "%s"

en: There is no changelog available.
es_ES: No hay lista de cambios disponible.
